Başkanın mesajı:

Dünyanın yeni vizyonunda , tüm şirketlerin global düşünüp global olarak ortaklıklar, ve projeler geliştirmesi gerekmektedir.

Yapı Holding yöneticilerinin uluslararası ticarette 50 yıllık birikimi ile oyuncu olmak ve yeni bir vizyon çizmek için tüm kadrosuyla dünyaya açılmaktadır.

Avrupa , Asya ve Afrika pazarlarındaki gerek ulusal gerek uluslararası tecrübemizle yeni sektörler ve yeni projelerle dünyanın daha adaletli, etik değerlere saygılı ve hızlı kalkınmasına katkıda bulunmak ve aynı zamanda şirketlerimizin büyümesini hedeflemekteyiz.

Kardeş kuruluşlarımızın tamamladığı ve devam eden inşaat projelerinin toplamı 1.000,000 m’2 üzerindedir. Bütün bu projelerde insan faktörünü öne alıp, etik değerlere uyarak hem çevre hem de ekonomik gelişmelere uygun inşaat projelerini yapmaktayız.

Beş kıtada 110 ülkeye yaptığımız dış ticaret ile dünya ticaretindeki globalleşmeye katkıda bulunuyoruz.

Maden ve enerji sektöründe de insan hakları ,çevre ve sürdürülebilirlik ilkeleriyle yeni projeleri hayata geçirmekteyiz.

Temennimiz; ürettiğimiz ve yaptığımız projelerin huzurlu, yaşanabilir ve daha müreffeh bir dünyaya katkıda bulunmasıdır.

Yönetim Kurulu Başkanı
Adnan Ersoy ULUBAŞ
Yapı Holding A.Ş. olarak,

Vizyonumuz;

Yüksek standartlarda toplam kalite felsefesini benimsemiş teknolojik gelişmeleri takip eden her türlü inovasyona açık kendisini sürekli yenileyen güçlendiren, çağın gereksinimlerine adapte eden. Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde öncü, ülkemize çevreye ve insanlığa karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek ve geleceğe umutla bakan kendinden sonraki nesillere aynı kurumsallıkta lider bir şirket bırakmaktır.

Misyounumuz;

Ticari faaliyetlerimiz esnasında çevreye zarar vermeden, şirketimizde çevre dostu teknolojiler kullanmayı ve bunların yaygınlaştırılmasını da teşvik etmektir.

Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve diğer paydaşlarımız profesyonel hizmetimizden dolayı bize güvenmektedirler. Bu nedenle her platformda itibarımızı en üst düzeyde tutmaya çalışır, hizmetlerimizde, verdiğimiz taahhütler ve etik kurallar çerçevesinde hareket etmek esas amacımızdır.

Hiçbir zaman yasadışı bir ödeme içerisinde doğrudan ve dolaylı olarak bulunmamak, kamu çalışanının tarafsızlığını, performansını, kararını veya görevini yapmasını etkileyen veya etkileme ihtimali bulunan, ekonomik değeri olan veya olmayan doğrudan ya da dolaylı olarak kabul edilen her türlü eşya ve menfaatin hediye yasağı olduğunu, görev sebebi ile çıkar sağlamamak ve çıkar çatışmasına girmemek temel ilkemizdir. İş ilişkilerinin kişiselleştirilmeden yürütülmesini, iş atmosferini olumsuz etkileyen kişisel düşmanlık ya da kavgaya varan ilişkilerin reddini, Kamu görevlileri, müşteriler, iş ortakları , tedarikçiler ile ilişkilerde nezaket ve saygı kurallarına uygun davranmayı sağlamaktır.

Etik İlkelerimiz