Yapi Holding A.Ş.

İştiraklerimiz

Kuruluş İnşaat merkezi İstanbul’da bulunan ve Yapı Holding’in inşaat işlerindeki lokomotif şirketidir.

2009 yılında kurulan şirket Türkiye pazarında aktif olarak faaliyet göstermekte olup, toplamda 525.000 metre kare üzerinde inşaat alanı tamamlamış olan kıymetli projeleri ile tanınmıştır. Şirket bugün Yapı Holding’in gözde kuruluşlarından biridir. Yine şirketimiz 1600’den fazla daire teslimi yapmış olup, A plus ofis ve ticari alan projeleri ile Türkiye pazarının lider inşaat şirketlerinden bir tanesidir.

Wescon Bau şirketimizin merkezi Almanya’nin Bad Homburg sehrindedir. Şirketimiz 2017 yılında kurulmuş olup adini West ve Construction in birleşiminden almıştır.

Wescon Bau kurulduğu günden itibaren Almanya’da gayrimenkul geliştirici olarak pazarda aktif proje geliştirmektedir. Şirketimizin kurulumundaki temel amaç; sahip olunan geniş inşaat ve gayrimenkul gelişme tecrübesinin Almanya pazarında da kullanılmak istenmesidir. Şirket aynı zamanda Wescon İnşaat A.Ş adı ile Türkiye pazarında da aktif inşaat ve gayrimenkul işleri geliştirmektedir.

Yapı International Doo şirketimiz merkezin Sırbistan’nın başkenti Belgrad’dadır.

Şirketimiz 2016 yılında kurulmuş olup, Balkan ülkelerinde Yapı Holding’in temsili şirketi görevini üstlenmektedir. 75 milyon nüfusa sahip olan Balkan coğrafyasında bugün bir çok fırsatlara Yapı International Doo şirketimiz ile temsil etmektedir. Şirket sadece inşaat ve gayrimenkul geliştime fırsatlarını değil aynı zamanda enerji sektöründe de pazardaki bilinirliğini sağlamıştır.

GHS-Global Health Services kurucuları hastane ve sağlık teknolojisi yönetimi alanında 20 yıllık deneyime sahiptir.

GHS GLOBAL SAĞLIK liderleri, tıbbi konstrüksiyon projelerinde 1,5 milyar doların üzerinde hastaneler ve tıp merkezleri ile ortaklık kurdu – özel kliniklerden akademik tıp merkezlerine yönetimi, hastane yönetimi ve Türkiye’deki Sağlık Bakanlığı hastanelerinde Proje Yönetimi – KSA – Gelir Paylaşımı Ortaklığı projeleri, Eğitim Programları, Operasyonel Süreçler (Enfeksiyon Kontrol Eğitim Programı, Biyomedikal Bölümü, Tesis Yönetimi, ICU, Kardiyoloji, vb.) Başarılı yeşil alan Türkiye, Libya, Nijerya ve Irak’ta 30’dan fazla hastanenin sağlık tesislerinin geliştirilmesi, GHS müşterilerimizi memnun etmek için en son teknolojileri ve en yüksek standart çıktıları sağlamaya odaklanmıştır.

MDC şirketi Yapı Holding’in iştiraklerinden bir tanesi olup merkezi Kazakistan’in Atyrau şehrindedir.

2018 yılında YDA grubu ile kurulan olan iş ortaklığı bugün Kazakstan’daki petrol bölgelerinde alt yapı ve üst yapı taahhüttü işlerinde faaliyet göstermektedir. Şirket bugün üstün inşaat tecrübelerini YDA grubu ile birleştirerek sadece üst yapı da değil aynı zamanda alt yapı faaliyetlerinde de bulunarak uluslararasi arena da Yapı Holding’in temsiliyeti üstlenmektedir.

© Copyright 2022 Yapı Holding A.Ş. Alle Rechte vorbehalten.